Grand Hotel Licor

Z Altaron Wiki

Hotel4.png

Grand Hotel Licor to nazwa hotelu, który znajduje się na prywatnej wyspie Archibalda. Transport na to miejsce, za jedyne 25 miedziaków, zapewniają Kapitan Piotr na Ananie oraz Kapitan Mariusz na Lewanie. Sama wyspa znajduje się na wodach Archipelagu Licor a dokładnie między Anan a Erec Mocec Rochew. Po przypłynięciu na ten skrawek ziemi powita nas Kapitan Jonasz. Może on przetransportować nas na swojej łódce, którą sam nazywa "Wieloryb" z powrotem na wyspę, z której przybyliśmy.

Hotel1.png

Główną atrakcją na wyspie jest Grand Hotel Licor prowadzony od lat przez rodzinę Hiltomów. Zależnie od grubości portfela możemy wynająć jeden z 13 dostępnych pokojów: mniejszy bądź większy, na dzień, dwa lub maksymalnie 23 dni. Ceny oscylują w granicy od 100 do 200 miedziaków za dzień. W budynku znajduje się również restauracja prowadzona przez Kucharza Romneja oraz jego uczennicę Magdę.

Hotel3.png

Nieopodal znajduje się zagadkowa i tajemnicza postać - Alicja. Jak sama twierdzi nie wie co robi na wyspie i niewiele pamięta co robiła w przeszłości. Może w pobliskiej grocie pełnej Królików znajduje się jakaś wskazówka?

Hotel2.png

Wśród tutejszych traw i zarośli znaleźć możemy również Pelikany, Zające, Wiewiórki, Kury, Lisy oraz Motyle. Jeśli jesteś strudzonym poszukiwaczem przygód, zamieszkującym na stałe Archipelag Licor - Grand Hotel Licor jest stworzony dla ciebie! Oprócz wygodnego łóżka, będziesz miał tu również zapewnione pyszne jadło oraz spokój i ciszę.