Harmonia żywiołów

Z Altaron Wiki

Informacje

Musimy zabić żywiołaki, aby przywrócić harmonię wśród żywiołów. Jest to skrócona informacja o zadaniu. Jeśli chcesz przeczytać pełną informację otwórz spoiler.

Lokalizacja: Neolith

Wymagany Poziom: 30

Status Szlachecki: Nie

Trudność: Średni

Nagroda: Exp

Spoiler


Lokalizacja Lutomir, NPC potrzebny do wykonania zadania
Lutomir.jpg

Golem z Lewany: witaj
Lutomir: Witaj. Czym mogę służyć?
Golem z Lewany: misja
Lutomir: Widziałeś obeliski stojące w głównym holu? Zapewne wiesz, że nasz świat co jakiś czas odwiedzają wielkie żywiołaki, to właśnie ich pojawienie się, zwiastują obeliski. Większość z was, naszych nowych adeptów myśli, że jest to zjawisko całkowicie naturalne i niegroźne, traktujecie pojawienie się tych majestatycznych żywiołaków jako szansę na awans w naszej hierarchii. […]
Lutomir: […] Nic bardziej mylnego, świat jaki widzisz opiera się na harmonii wszystkich żywiołów, gdy pojawia się wielki żywiołak, równowaga ta zostaje zachwiana, ich każdorazowe pojawienie się, skutkuje zwiększeniem liczby pomniejszych żywiołaków, naszym zadaniem, jako elementalistów, jest przywracanie harmonii. Czy zechciałbyś pomóc nam w przywracaniu tej harmonii?
Golem z Lewany: tak
Lutomir: Przywrócenie równowagi żywiołów spoczywa teraz na twoich barkach! Żywiołak Ognia* - to wstrętny potwór, musisz ich zabić 20. Daj z siebie wszystko.

Opracowanie questa stworzyła społeczność graczy Hertagon Society