Abitańskie plany

Z Altaron Wiki

(Różnice między wersjami)
(Utworzył nową stronę „== Informacje == Jest to skrócona informacja o zadaniu. Jeśli chcesz przeczytać pełną informację otwórz spoiler. '''Lokalizacja:''' Obozy Abitańczyków ''...”)
m
 
Linia 20: Linia 20:
<spoiler show="Pokaz" hide="Ukryj">
<spoiler show="Pokaz" hide="Ukryj">
-
Misja polega na odebraniu planów abitańczyków od dowódcy wojsk stacjonujących niedaleko obozu lub wykradnięciu ich bezpośrednio od przeciwników.
+
Misję bierzemy od '''Aragorna''' z Gildii Wojowników, polega ona na odebraniu planów abitańczyków od dowódcy wojsk stacjonujących niedaleko obozu lub wykradnięciu ich bezpośrednio od przeciwników.
Przed 25/30 poziomem, naszym zadaniem będzie zapytanie dowódcy wojsk o '''plany''', misja niezbyt trudna, brak niebezpiecznych potworów po drodze.
Przed 25/30 poziomem, naszym zadaniem będzie zapytanie dowódcy wojsk o '''plany''', misja niezbyt trudna, brak niebezpiecznych potworów po drodze.

Aktualna wersja na dzień 19:58, 9 wrz 2019

Informacje

Jest to skrócona informacja o zadaniu. Jeśli chcesz przeczytać pełną informację otwórz spoiler.

Lokalizacja: Obozy Abitańczyków

Wymagane Przedmioty: Brak

Wymagany Poziom: Brak

Status Szlachecki: Nie

Potwory: Abitański Topornik.gifAbitański Miecznik.gifAbitańska Szamanka.gifAbitański Mistrz Wojny.gif

Trudność: Średnia

Nagroda: Exp, Punkty Nauki

Spoiler:

Misję bierzemy od Aragorna z Gildii Wojowników, polega ona na odebraniu planów abitańczyków od dowódcy wojsk stacjonujących niedaleko obozu lub wykradnięciu ich bezpośrednio od przeciwników.

Przed 25/30 poziomem, naszym zadaniem będzie zapytanie dowódcy wojsk o plany, misja niezbyt trudna, brak niebezpiecznych potworów po drodze.

Na wyższych poziomach, trudność wzrasta, należy wykraść plany zaznaczone na mapie jako "Blisko wejścia" - po drodze takie potwory jak Abitański Topornik.gif, Abitański Miecznik.gif oraz wkur****ące niskopoziomowego rycerza Abitańska Szamanka.gif

Po około 50-60 lvlu plany coraz częściej będą znajdować się głęboko w obozie, po drodze potwory takie jak wyżej do tego dochodzą Abitański Mistrz Wojny.gif.

Zadanie opiera się o dwa Obozy:

  • Na północny wschód od Bramy Zamkowej

Plany oksana.png


  • Na południowy wschód od Bramy Żelaznej

Plany poludnie.png