Strona główna

Z Altaron Wiki
Witamy w Altaron Wiki – encyklopedii Altaronu
Mamy już 2005 haseł.
Miło jest nam oznajmić, że uruchamiamy encyklopedię Altaronu, którą może edytować każdy, przekazując innym to co odkrył. Jedyne czego zabraniamy to tworzenie tzw. "mapy respawnów".
sierpień
15
poniedziałek


Świetlisty Kryształ.gif Ważne informacje

Altaron Wiki potrzebuje pomocy!

Zarejestruj lub zaloguj się już teraz i zobacz co zostało jeszcze do zrobienia. Przyczyń się do powstania największego zbioru informacji o Altaronie!


Magiczny Topaz.gif Informacje

Na stronie znajdziesz między innymi spis przedmiotów, NPCów, opisy czarów jak i potworów z informacjami o ich sposobie ataku, i podatnością/odpornością na dany żywioł. Możesz także przejrzeć listę miast oraz znaleźć interesujące ciebie zagadnienie za świata Altaronu!


Aby wyszukać interesujące Cię hasło, wystarczy użyć pola Szukaj w prawym górnym rogu strony.

Magiczny Szmaragd.gif Edycje

Czy znajdujesz na Altaron Wiki błędy, niedociągnięcia albo brakujące informacje? Nie musisz tego zgłaszać nikomu, możesz naprawić to własnoręcznie! Wystarczy, że się zarejestrujesz i rozpoczniesz edycję.


Jeśli chcesz pomóc w edytowaniu Altaron Wiki, zobacz co jeszcze pozostało do zrobienia.


Zwój Przemiany.gif Nowości na Altaron Wiki!

Zachęcamy do uzupełniania informacji! Pełną listę zmian w grze znajdziecie Tutaj


Zwój Przemiany.gif Prośba od Administratorów

W związku ze wzrostem zainteresowania uzupełniania Wiki przez nowych użytkowników, bardzo prosimy o uzupełnianie rubryki "opis zmian". Pozwoli nam to wyeliminować nieprawidłowości oraz usprawni kontrolę nad Wiki.