Szczur: Różnice pomiędzy wersjami
(UWAGA! Usunięcie treści (strona pozostała pusta)!) |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{| | |||
|'''Szczur''' | |||
|- | |||
|Punkty życia: | |||
|5[[PŻ]] | |||
|- | |||
|Punkty doświadczenia: | |||
|5[[PD]] | |||
|- | |||
|Koszt przyzwania: | |||
|xx | |||
|- | |||
|Sposób ataku: | |||
| | |||
|- | |||
|Specjalne: | |||
|xx | |||
|- | |||
|Odporny na: | |||
|xx | |||
|- | |||
|Wrażliwy na: | |||
|xx | |||
|- | |||
|Odgłosy: | |||
| | |||
|- | |||
|Opis: | |||
|Szczur nie jest silnym przeciwnikiem, jednak niedoświadczony podróżnik powinien unikać większych ich ilości, jakie można spotkać w różnego rodzaju podziemiach i kanałach. | |||
|- | |||
|Podstawowe łupy: | |||
|[[Robak]],[[Ser]] | |||
|} | |||
Wersja z 16:38, 23 sie 2011
| Szczur | |
| Punkty życia: | 5PŻ |
| Punkty doświadczenia: | 5PD |
| Koszt przyzwania: | xx |
| Sposób ataku: | |
| Specjalne: | xx |
| Odporny na: | xx |
| Wrażliwy na: | xx |
| Odgłosy: | |
| Opis: | Szczur nie jest silnym przeciwnikiem, jednak niedoświadczony podróżnik powinien unikać większych ich ilości, jakie można spotkać w różnego rodzaju podziemiach i kanałach. |
| Podstawowe łupy: | Robak,Ser |