Strona główna

Z Altaron Wiki

Witamy w Altaron Wiki – encyklopedii Altaronu
Mamy już 1383 haseł.
Miło jest nam oznajmić, że uruchamiamy encyklopedię Altaronu, którą może edytować każdy, przekazując innym to co odkrył. Jedyne czego zabraniamy to opisywanie, spoilowanie zadań, i tworzenie tzw. "mapy respawnów".
lipiec
21
sobota

Na stronie znajdziesz między innymi spis przedmiotów, NPCów, opisy czarów jak i potworów z informacjami o ich sposobie ataku, i podatnością/odpornością na dany żywioł. Możesz także przejrzeć listę miast oraz znaleźć interesujące ciebie zagadnienie za świata Altaronu!


Aby wyszukać interesujące Cię hasło, wystarczy użyć pola Szukaj w prawym górnym rogu strony.

Ważne Informacje

Altaron Wiki potrzebuje pomocy!

Zarejestruj lub zaloguj się już teraz i zobacz co zostało jeszcze do zrobienia. Przyczyń się do powstania największego zbioru informacji o Altaronie!

Edycja

Czy znajdujesz na Altaron Wiki błędy, niedociągnięcia albo brakujące informacje? Nie musisz tego zgłaszać nikomu, możesz naprawić to własnoręcznie! Wystarczy, że się zarejestrujesz i rozpoczniesz edycję.


Jeśli chcesz pomóc w edytowaniu Altaron Wiki, zobacz co jeszcze pozostało do zrobienia.

Nowości na Altaron Wiki!

Dzięki nowowprowadzonej informacji do potworów - 'widzi niewidzialnych' można będzie odróżnić, czy dany stwór nie zauważy nas ukrytych pod czarem niewidzialności od sytuacji, gdy podstrona nie została jeszcze uzupełniona o tą informację.

Zachęcamy do uzupełniania wiadomości o altarońskich potworach!


Prośba od administratorów

W związku ze wzrostem zainteresowania uzupełniania Wiki przez nowych użytkowników, bardzo prosimy o uzupełnianie rubryki "opis zmian". Pozwoli nam to wyeliminować nieprawidłowości oraz usprawni kontrolę nad Wiki.