Elsa

Z Altaron Wiki


Elsa
Informacje
Lokalizacja
Kupno
Sprzedaż


Elsa
Nazwa: ElsaZawód: Nauczyciel ZaklęćOpis: ?
Neolith
Nie tak dawno temu Neolith było miastem, w którym mieściły się głównie różne zakony. Gdy wojna pochłonęła stolicę Altaronu, wielki Raigen z ocalałymi przeniósł stolicę do Neolitu, a w krótkim czasie zaczęli się tu zjeżdżać uchodźcy z całego kontynentu. Siły Abitańczyków musiały wreszcie skupić się na tym mieście, ale mężna postawa Raigena i innych obrońców powstrzymała ich zapędy. Szkoda, że wielkim kosztem i na krótko. Neolith stanowi ostatni bastion królestwa, wysyłani są tutaj ochotnicy z Archipelag Licor


Kupno

Jeżeli NPC pełni funkcję sprzedawcy, po wpisaniu słowa "Oferta" powie nam całą posiadaną przez niego ofertę przedmiotów. Jeżeli chcemy dokonać zakupu przedmiotu, musimy napisać "Kupię nazwa przedmiotu" np. Kupię 5 plecaków trapera. Należy pamiętać o używaniu polskich znaków. Można również skorzystać z okienka handlu w tym celu należy napisać "Handel"

Dotyk Śmierci (efo tote) poziom 23 850 md
Ładunek Mroku (efo nor) poziom 25 1800 md
Niewidzialność (saim bala) poziom 35 2000 md
Spowalniający Strzał (cain kpiro) poziom 65 5500 md
Kaleczące Sztylety (yase unar) poziom 100 8500 md

Sprzedaż

Jeżeli NPC pełni funkcję kupca, po wpisaniu słowa "Oferta" powie nam całą posiadaną przez niego ofertę przedmiotów. Aby dowiedzieć się co możemy danemu NPCowi sprzedać, wystarczy napisać do niego słowo "Sprzedam". Należy pamiętać o używaniu polskich znaków. Można również skorzystać z okienka handlu, w tym celu należy napisać "Handel"

Jastrząb.gif
Jastrzębie 4000 md
Sroka.gif
Sroki 7500 md
Kruk.gif
Kruki 15000 md
Kompozytowy Łuk Mroku.gif
Kompozytowe Łuki Mroku 10000 md


Zaktualizowano przez Siwyus (dyskusja) 19:30, 19 maj 2023 (historia)