Ziemowit

Z Altaron Wiki


Ziemowit
Informacje
Lokalizacja
Kupno
Sprzedaż


Ziemowit
Nazwa: ZiemowitZawód: Nauczyciel ZaklęćOpis: Sprzedawca zaklęć dla profesji Zwiadowca Elementalista
Neolith
Nie tak dawno temu Neolith było miastem, w którym mieściły się głównie różne zakony. Gdy wojna pochłonęła stolicę Altaronu, wielki Raigen z ocalałymi przeniósł stolicę do Neolitu, a w krótkim czasie zaczęli się tu zjeżdżać uchodźcy z całego kontynentu. Siły Abitańczyków musiały wreszcie skupić się na tym mieście, ale mężna postawa Raigena i innych obrońców powstrzymała ich zapędy. Szkoda, że wielkim kosztem i na krótko. Neolith stanowi ostatni bastion królestwa, wysyłani są tutaj ochotnicy z Archipelag Licor


Kupno

Jeżeli NPC pełni funkcję sprzedawcy, po wpisaniu słowa "Oferta" powie nam całą posiadaną przez niego ofertę przedmiotów. Jeżeli chcemy dokonać zakupu przedmiotu, musimy napisać "Kupię nazwa przedmiotu" np. Kupię 5 plecaków trapera. Należy pamiętać o używaniu polskich znaków. Można również skorzystać z okienka handlu w tym celu należy napisać "Handel"

Wijące Pnącza (taiw ablar harga) poziom 28 1500 md
Spowijające Płomienie (taiw ablar eamo) poziom 38 2500 md
Lodowy Blok (taiw ablar agro) poziom 48 4500 md

Sprzedaż

Jeżeli NPC pełni funkcję kupca, po wpisaniu słowa "Oferta" powie nam całą posiadaną przez niego ofertę przedmiotów. Aby dowiedzieć się co możemy danemu NPCowi sprzedać, wystarczy napisać do niego słowo "Sprzedam". Należy pamiętać o używaniu polskich znaków. Można również skorzystać z okienka handlu, w tym celu należy napisać "Handel"

Nie uczy.


Zaktualizowano przez Siwyus (dyskusja) 19:31, 19 maj 2023 (historia)