Przedmioty: Różnice pomiędzy wersjami
m (Zmienił poziom zabezpieczenia Przedmioty ([move=sysop] (na zawsze))) |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 49: | Linia 49: | ||
|width="32"|[[Grafika:Lina.gif|link=Narzędzia]] | |width="32"|[[Grafika:Lina.gif|link=Narzędzia]] | ||
|[[Narzędzia]] | |[[Narzędzia]] | ||
|- | |||
|width="32"|[[Grafika:Zestaw Złoty.gif|link=Zestawy]] | |||
|[[Zestawy]] | |||
|width="32"| | |||
|- | |- | ||
|width="32"|[[Grafika:Zestaw Złoty.gif|link=Zestawy]] | |width="32"|[[Grafika:Zestaw Złoty.gif|link=Zestawy]] | ||
Wersja z 15:47, 8 wrz 2012
| Opancerzenie: | Uzbrojenie: | Ozdoby i Biżuteria: | Inne: | |||||
| Hełmy | Bronie jednoręczne | Pierścienie i amulety | Runy | |||||
| Zbroje | Bronie dwuręczne | Kosztowności | Zwoje | |||||
| Nogawice | Bronie dystansowe | Ozdoby i Instrumenty | Mikstury i ekstrakty | |||||
| Buty | Amunicja | Meble | Jedzenie/Napoje | |||||
| Tarcze | Różdżki i kostury | Narzędzia | ||||||
| Zestawy | ||||||||
| Zestawy | Pojemniki | |||||||
| Pozostałości Zwierzęce i tworzywa | ||||||||
| Rośliny | ||||||||
| Inne | ||||||||