Przedmioty: Różnice pomiędzy wersjami
(poprawienie kategorii) |
(Ulepszanie > zmiana Kosztowności na Klejnoty, Pozostałe > dodanie Kosztowności) |
||
| Linia 11: | Linia 11: | ||
|width="32"|[[Grafika:Smoczy Amulet.gif|link=Pierścienie i amulety]] | |width="32"|[[Grafika:Smoczy Amulet.gif|link=Pierścienie i amulety]] | ||
|[[Pierścienie i amulety]] | |[[Pierścienie i amulety]] | ||
|width="32"|[[Grafika:Różowy Klejnot.gif|link= | |width="32"|[[Grafika:Różowy Klejnot.gif|link=Klejnoty]] | ||
|[[ | |[[Klejnoty]] | ||
|- | |- | ||
|width="32"|[[Grafika:Bitewny Pancerz.gif|link=Zbroje]] | |width="32"|[[Grafika:Bitewny Pancerz.gif|link=Zbroje]] | ||
| Linia 82: | Linia 82: | ||
|[[Meble]] | |[[Meble]] | ||
|colspan="2"|'''Pozostałe:''' | |colspan="2"|'''Pozostałe:''' | ||
|- | |||
|width="32"| | |||
| | |||
|width="32"| | |||
| | |||
|width="32"| | |||
| | |||
|width="32"|[[Grafika:Bransoleta.gif|link=Kosztowności]] | |||
|[[Kosztowności]] | |||
|- | |- | ||
|width="32"| | |width="32"| | ||
Wersja z 23:30, 14 lip 2022
| Opancerzenie: | Uzbrojenie: | Wyposażenie: | Ulepszanie: | ||||
| Hełmy | Bronie jednoręczne | Pierścienie i amulety | Klejnoty | ||||
| Zbroje | Bronie dwuręczne | Runy | Zwoje | ||||
| Nogawice | Bronie dystansowe | Jedzenie/Napoje | |||||
| Buty | Amunicja | Narzędzia | Alchemia: | ||||
| Tarcze | Różdżki i kostury | Pojemniki | Mikstury i ekstrakty | ||||
| Zestawy | Pozostałości Zwierzęce i tworzywa | ||||||
| Domy i rezydencje: | Rośliny | ||||||
| Ozdoby i Instrumenty | |||||||
| Meble | Pozostałe: | ||||||
| Kosztowności | |||||||
| Inne | |||||||