Przedmioty: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 76: | Linia 76: | ||
|width="32"|[[Grafika:Kwitniak Czerwony.gif|link=Rośliny]] | |width="32"|[[Grafika:Kwitniak Czerwony.gif|link=Rośliny]] | ||
|[[Rośliny]] | |[[Rośliny]] | ||
| | |||
|- | |||
|width="32"| | |||
| | |||
|width="32"| | |||
| | |||
|width="32"| | |||
| | |||
|width="32"|[[Grafika:Dziwna Kula.gif|link=Inne]] | |||
|[[Inne]] | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Przedmioty]] | [[Kategoria:Przedmioty]] |
Wersja z 03:45, 20 wrz 2011
Opancerzenie: | Uzbrojenie: | Ozdoby i Biżuteria: | Inne: | |||||
![]() |
Hełmy | ![]() |
Bronie jednoręczne | ![]() |
Pierścienie i amulety | ![]() |
Runy | |
![]() |
Zbroje | ![]() |
Bronie dwuręczne | ![]() |
Kosztowności | ![]() |
Zwoje | |
![]() |
Nogawice | ![]() |
Bronie dystansowe | ![]() |
Ozdoby i Instrumenty | ![]() |
Mikstury | |
![]() |
Buty | ![]() |
Amunicja | ![]() |
Jedzenie/Napoje | |||
![]() |
Tarcze | ![]() |
Różdżki i kostury | ![]() |
Narzędzia | |||
![]() |
Zestawy | ![]() |
Pojemniki | |||||
![]() |
Pozostałości Zwierzęce i tworzywa | |||||||
![]() |
Rośliny | |||||||
![]() |
Inne |