Przedmioty: Różnice pomiędzy wersjami
(→Test) |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 65: | Linia 65: | ||
|width="32"|[[Grafika:Kusza.gif|link=Bronie dystansowe]] | |width="32"|[[Grafika:Kusza.gif|link=Bronie dystansowe]] | ||
|[[Bronie dystansowe]] | |[[Bronie dystansowe]] | ||
|width="32"| | |width="32"| | ||
| | | | ||
|width="32"|[[Grafika:Mikstura Maga.gif|link=Mikstury]] | |width="32"|[[Grafika:Mikstura Maga.gif|link=Mikstury]] | ||
|[[Mikstury]] | |[[Mikstury]] | ||
| Linia 74: | Linia 74: | ||
|width="32"|[[Grafika:Bełt.gif|link=Amunicja]] | |width="32"|[[Grafika:Bełt.gif|link=Amunicja]] | ||
|[[Amunicja]] | |[[Amunicja]] | ||
|width="32"| | |width="32"| | ||
| | | | ||
|width="32"|[[Grafika:Łosoś.gif|link=Jedzenie/Napoje]] | |width="32"|[[Grafika:Łosoś.gif|link=Jedzenie/Napoje]] | ||
|[[Jedzenie/Napoje]] | |[[Jedzenie/Napoje]] | ||
| Linia 96: | Linia 96: | ||
|width="32"|[[Grafika:Żółty Plecak.gif|link=Pojemniki]] | |width="32"|[[Grafika:Żółty Plecak.gif|link=Pojemniki]] | ||
|[[Pojemniki]] | |[[Pojemniki]] | ||
|- | |||
|width="32"| | |||
| | |||
|width="32"| | |||
| | |||
|width="32"| | |||
| | |||
|width="32"|[[Grafika:Gruczoł Czerwia.gif|link=Produkty Zwierzęce]] | |||
|[[Produkty Zwierzęce]] | |||
|- | |||
|width="32"| | |||
| | |||
|width="32"| | |||
| | |||
|width="32"| | |||
| | |||
|width="32"|[[Grafika:Kwitniak Czerwony.gif|link=Rośliny]] | |||
|[[Rośliny]] | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Przedmioty]] | [[Kategoria:Przedmioty]] | ||
Wersja z 18:30, 30 sie 2011
| Przedmioty | Potwory | Czary | Miasta i osady | NPC | Szablony |
Opancerzenie
Uzbrojenie
Biżuteria i kosztowności
Różne
Test
| Opancerzenie: | Uzbrojenie: | Ozdoby i Biżuteria: | Inne: | ||||
| Hełmy | Bronie jednoręczne | Pierścienie i amulety | Runy | ||||
| Zbroje | Bronie dwuręczne | Kosztowności | Plik:?.gif | Zwoje | |||
| Nogawice | Bronie dystansowe | Mikstury | |||||
| Buty | Amunicja | Jedzenie/Napoje | |||||
| Tarcze | Różdżki i kostury | Narzędzia | |||||
| Zestawy | Pojemniki | ||||||
| Produkty Zwierzęce | |||||||
| Rośliny | |||||||